Regular price
$4.00
Regular price
Sale price
$4.00
Unit price
per
Add to wishlist
Couldn't load pickup availability
You can enjoy four flavors (grape, kiwi, pink grapefruit, lemon) in one bag. Because it contains many small pieces, it is a fun choice to eat small pieces, eat two or three pieces at a time, or enjoy your favorite way of eating.
